Razer Firefly V2 Pro Tanıtıldı

Razer, uçtan uca LED RGB arka aydınlatma sunan ilk ürünü olduğunu söylediği Razer Firefly V2 Pro adlı mouse mat modelini duyurdu. İşte, Razer Firefly V2 Pro özellikleri.

Razer, Firefly V2 Pro’nun optik sensörler için ideal olan düşük sürtünmeli, mikro dokulu yüzeyiyle hassasiyet ve hız için tasarlanmış olduğunu söylüyor. Razer Chroma RGB tarafından desteklenen 15 ayrı ve özelleştirilebilir aydınlatma bölgesine sahip ürün, oyunculara dinamik ve reaktif oyun içi aydınlatma efektleriyle en üst düzeyde sürükleyicilik sunmak hedefinde.

Firefly V2 Pro ayrıca, Razer’ın birçok kablosuz oyun faresinden birine, bir PC’ye bağlamaya gerek kalmadan kablosuz bir donanım kilidini bağlamak için kullanılabilecek kendi USB 2.0 bağlantı noktasını da içeriyor. Ürünü şarj etmek için bir USB-C bağlantı noktası kullanılıyor ve birlikte verilen USB-C kablosu mata güç sağlamak için kullanılabiliyor veya onu çıkararak kabloyla kablosuz bir fareyi şarj edebilirsiniz. Taban ise kaymayı önleyen bir malzemeyle tasarlanmış ve böylece farenizi hareket ettirirken aksesuar yerinden hareket etmiyor.

Satışlarına başlanan Razer Firefly V2 Pro mouse mat 99,99 dolar fiyat etiketine sahip.

Razer’ın bu ayın başlarında PlayStation ve Xbox için BlackShark V2 Pro ve V2 X modellerini duyurduğunu da hatırlatalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir